08 Apr 2019

Phantom Islands @ Kino Bize, Riga

I am very happy to announce that my feature film #PhantomIslands will be screening at the beautiful Kino Bize cinema in Riga Latvia on Tuesday, 16 April 2019. It will be presented by my talented colleague and friend Ieva Balode of Baltic Analog Lab. If you happen to be in Riga, catch the film. Tickets can be purchased here: www.kinobize.lv

“Īru eksperimentālā kino apvienības Experimental Film Society dibinātāja un filmu veidotāja Rouzbeh Rashidi jaunākā filma Phantom Islands #KinoBize 16. aprīlī ar Baltic Analog Lab dibinātājas Ievas Balodes ievadu.

Phantom Islands ir eksperimentāla filma, kas pastāv uz dokumentālās un fantastikas žanra robežas. Tā seko pārim, kas klejo un ir dezorientēti Īrijas salu satriecošajā ainavā. Tomēr šo tīši melodramatisko romantiku pastāvīgi apšauba provokatīva kinematogrāfiska pieeja, kas galu galā veido hipnotisku un vizuālu izmeklēšanu par dokumentālās objektivitātes iespējamību.

Režisors atzīst: “Pēdējos četrpadsmit gadus es nepārtraukti strādāju, lai radītu patiesi alternatīvu redzējumu par īru kino. Līdz šim šī procesa kulminācija ir Phantom Islands.”

SPOKU SALAS
Phantom Islands
Rež.: Rouzbeh Rashidi
Īrija
2018 | 86 min.”